Transdermal Application TDA™ – розроблена в Швейцарії на базі медичного кампусу Університету Цюріха. Виробництво апарату Dermadrop TDA™ знаходиться в Німеччині у місті Гамбург.
Всі інноваційні розробки та відкриття, а також ефективність і безпека методики підтверджені науковими дослідами та низкою експериментальних і клінічних досліджень.
Цей інноваційний метод введення активних речовин у глибокі шари шкіри має низку принципових особливостей:
Dermadrop TDA™ транспортує субстанції з молекулярною масою (що перевищує 90 тисяч дальтон) крізь епідермальний бар'єр у глибокі шари дерми, не пошкоджуючи шкіру.
Під дією високого парціального тиску компоненти речовини, що вводиться в шкіру, насичуються киснем і активуються, до того ж швидкість руху часток досягає 265 м/с і вище.
Потік руху часток здійснюється безконтактно і контролюється через автоматизований інтерфейс апарату.
Dermadrop TDA™ зменшує ризик побічних ефектів препаратів і гарантує ефективність місцевої терапії.
Dermadrop TDA™ підвищує регенераційний потенціал клітин завдяки проникненню діючих речовин у глибокі структури, їх взаємодії з введеним під час процедури киснем, а також тривалому утриманню в шкірі.
TDA™ діє на клітинному рівні.
DERMADROP TDA™ – це технологія комплексного впливу на шкіру, спрямована на інтенсивне відновлення, корекцію патологій і омолодження шкіри. Дані клінічних досліджень підтверджують, що регулярні процедури з використанням системи TDA™ створюють депо активних інгредієнтів у найглибших шарах шкіри і сприяють посиленню регенераторного потенціалу клітин, а також прискорюють метаболізм, запускають процес неоколагенезу і збільшують продукцію еластину.
Речовини, що доставляються TDA™, проходять через систему епідермального бар’єру і проникають у шкіру.
Глибина проникнення на малюнку 2 показує, що сироватка, нанесена без використання системи TDA™, досягла лише верхніх 30% рогового шару. На відміну від цього, композиція, нанесена з використанням системи TDA™, пройшла через шкірний бар’єр, проникла до епідермісу та досягла дерми. Профіль проникнення на малюнку 1 демонструє, що активні компоненти сироватки виявляються на всіх рівнях рогового шару та епідермісу і аж до дерми.
Необроблена шкіра
+65%
Шкіра після TDA™ із використанням сироватки на основі LP3-комплексу
LP3-комплекс долає епідермальний бар’єр.
Метою дослідження була оцінка впливу спеціально розробленої транспортуючої речовини LP3-комплексу на епідерміс. Товщину епідермісу вимірювали за допомогою ультразвукових апаратів із датчиками високої частоти до і після застосування LP3-комплексу. Збільшення товщини епідермісу після процедури свідчить про підвищення проникності епідермального бар’єру.
При введенні сироватки на основі LP3-комплексу підвищується проникність епідермісу, що сприяє проходженню активних інгредієнтів. LP3-комплекс має високу спорідненість із ліпідним шаром шкіри, відразу після нанесення LP3-комплекс повністю розчиняється на поверхні шкіри і полегшує міграцію великих молекул активних компонентів у глибокі шари.
Гіалуронова кислота, введена з використанням TDA™, досягає глибоких шарів дерми.
Мета дослідження: продемонструвати здатність TDA™ транспортувати активні молекули гіалуронової кислоти з молекулярною масою до 90 KDa в поєднанні з LP3-комплексом у дерму у високій концентрації і на максимальну глибину. Було проведено гістологічне дослідження шкірних лоскутів методом імунної флюоресценції та імуноферментного аналізу після введення препаратів гіалуронової кислоти безпосередньо на шкіру та з використанням TDA™. Серед використаних препаратів були три відомі косметичні засоби з гіалуроновою кислотою, а також 12 різних поєднань гіалуронової кислоти з LP3-комплексом. Завдяки використанню отриманих вимірювань оптичної щільності рідини, точно визначений рівень концентрації гіалуронової кислоти в кожному зрізі.
Тоді як молекули гіалуронової кислоти в складі косметичних препаратів не проникають навіть крізь роговий шар епідермісу, гіалуронова кислота, що вводиться з використанням апарату Dermadrop TDA™, проникає в епідерміс і досягає глибоких шарів дерми у високій концентрації.
Висока інтенсивність (стовпчики червоного кольору) означає, що концентрація гіалуронової кислоти в дермі є високою.
TDA™
Кисень входить до складу всіх органічних сполук клітини, без нього неможливі дихальні й метаболічні процеси та підтримання її життєвої активності. Мета дослідження: продемонструвати здатність клітин шкіри поглинати очищений кисень, що надходить із системою TDA™. Для підтвердження вимірювали парціальний тиск кисню в периферичних тканинах у 15-хвилинному інтервалі датчиком tpO2. Вимірювання проводили у двох групах пацієнтів. У групі 1 проводили процедури з апаратом Dermadrop TDA™, в контрольній групі 2 – без апарату.
Чистий кисень, пов’язаний з LP3, що доставляється з надзвуковою швидкістю системою TDA™, поглинається клітинами шкіри і активізує їх регенерацію. Високий ступінь поглинання кисню пояснюється гіпоксією в епідермісі та дермі. Водночас у звичайних умовах підвищити концентрацію кисню в шкірі можливо тільки шляхом поліпшення мікроциркуляції в тканинах. Датчики вимірювального пристрою tpO2, зафіксовані на поверхні шкіри, показали, що кисень одразу поглинається верхніми шарами епідермісу, а після закінчення часу кисень абсорбується і проникає в глибші шари шкіри. Тому концентрація кисню падає на поверхні до більш низьких показників, ніж при первинному вимірі.
TDA™ демонструє високу ефективність у косметології.
Здорову, молоду і сяючу шкіру можна отримати, забезпечуючи необхідний рівень зволоженості й еластичності, а також захищаючи її від вільних радикалів, які прискорюють процес старіння. Процедура на апараті DERMADROP TDA™ інтенсивно зволожує, стимулює насичення киснем, покращує клітинний метаболізм, запобігає передчасному старінню шкіри. Ефективність процедур DERMADROP TDA™ підтверджується скороченням глибини та кількості зморшок і заломів, підвищенням пружності та відновленням тонусу шкіри. Клінічні дослідження довели, що всі сироватки, призначені для DERMADROP TDA™, істотно поліпшують текстуру, щільність, зволоженість і колір шкіри.
Для оцінки ефективності сироваток DERMADROP TDA™ використовували оптичний прилад Primo 3D, заснований на цифровий проекції шарів шкіри за допомогою мікро-дзеркал DLP TI. Апарат дозволяє швидко і з високою точністю визначати стан шкіри та вимірювати глибину зморшок. Було зроблено порівняння зображень одних і тих самих ділянок шкіри в різних проекціях до, під час процедур і після обробки.
У технології 3D-вимірювання біле світло проектується на аналізовану область шкіри у вигляді тонких паралельних ліній. В області зморшок і дефектів на цих прямих лініях з’являються вигини. Потім це зображення фіксується за допомогою камери під точно заданим кутом. Використовуючи зображення цього спотвореного світла, комп’ютерна програма визначає глибину зморшок. У дослідженні взяли участь 32 жінки. Процедуру DERMADROP TDA™ проводили один раз на тиждень протягом 4 тижнів. Заміри глибини зморшок були зроблені на одних і тих самих ділянках зони куточків очей та нижньої повіки, лобу і носогубних складок до початку дослідження та після закінчення курсу процедур.
На графіку показана глибина зморшок на основі вихідних даних і через 4 тижні.
ОСНОВНИЙ ВИСНОВОК
Курс процедур DERMADROP TDA™ призводить до значного скорочення дрібних зморшок. Загальна кількість зморшок на обличчі знизилася на 32%, глибина зморшок в області лоба зменшилася в середньому на 21%, в області очей – на 47%, в області носогубних складок – на 27%.
-32%
Зменшилась загальна кількість зморшок на обличчі.
-21%
-27%
В області носогубних складок.
-47%
В області очей.
Порівняння (обробка кожен третій день).
Зовнішній вигляд до і після однієї обробки.
Копіювання, відтворення, перевидання, публікація, вивантаження, передача або поширення елементів сайту будь-яким чином без попередньої письмової згоди Dermadrop TDA ™ заборонені. Ця заборона поширюється на відображення елементів сайту на інших сайтах, а також на створення неавторизованих сcилок.
© DERMADROP 2023